Enter your keyword

Lana Gatto

Lana Gatto

Dnes si představíme několik přízí firmy Lana Gatto. Zamilovali jsme si tohoto výrobce, jelikož jeho složení přízí je vyjímečné. Sídlo firmy je na severu Itálie. Velice si zakládají na 3. bodech, které dodržují při své výrobě: kvalita – udržitelnost – inovace.

Kvalita – dbají na kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu, od výběru nejlepších surovin (merino vlna , kašmír, mohér, alpaka, hedvábí, bavlna atd.) až po kontrolu konečného produktu, to vše za účelem zajištění nejvyšší kvality.

Udržitelnost – velice respektují životní prostředí. Vodu, kterou používají ve všech výrobních procesech čistí. K výrobě elektrické energie využívají fotovoltaické elektrárny.

Inovace – v rámci neustálého vývoje využívají moderní laboratoř k nalezení nových materiálů a procesů výroby, která je opět zaměřená na přírodu.

Své produkty prodávají po celém světe. Pobočky mají např. New Yorku, Osace, Hongkongu a Šanghaji.

Pojďme tedy k jednotlivým přízím. Příze Camel Hair má krásné odstíny, ideální na šálky, čepice, svetry. Svým složením ovčí vlny merino s vlnou velbloudí zaručuje hřejivost a lehkost. V případě, že hledáte přízi na úplet, který bude měkkoučký, teplý a lehký tuto přízi určitě doporučujeme.

Složení příze Feeling je exkluzivní – vlna, hedvábí a kašmír. Takové složení je pohlazení pro tělo. Příze je lehce lesklá a vhodná na celoroční pleteniny a krajkové vzory.

Nejméně náročná pro naši peněženku je příze Perlata D´Australia. Klubíčko 50 g vystačí přibližně na 233 m. Skvěle se hodí na vzorkované pleteniny, dětské deky a elegantní svetříky. Počet klubíček na svetřík v rozměru 38 – 40 je 5.

Team Pleturáda.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X